Ledničky

Lednici se vybírá podle typu a velikosti. Jelikož každý z nás má na lednici jiné požadavky musí se přizpůsobit i kritéria lednice do vaší domácnosti. Lednice s mrazákem je nejpraktičtější typ chladničky s mrazákem. Mrazák může být umístěn buď v horní nebo dolní části spotřebiče.

Více informací

Nejprodávanější produkty

Lednici se vybírá podle typu a velikosti
Jelikož každý z nás má na lednici jiné požadavky musí se přizpůsobit i kritéria lednice do vaší domácnosti. Lednice s mrazákem je nejpraktičtější typ chladničky s mrazákem. Mrazák může být umístěn buď v horní nebo dolní části spotřebiče.

Lednice bez mrazáku se může pyšnit větším objemem chladícího prostoru.
Vinotéky výběr vinoték je podle požadavku uskladněných vín. Velikost závisí na tom, kolik lahví vína chcete uskladnit v chladu.

Možnost změna strany otevírání dveří u lednice
Levé či pravé otevírání dveří záleží na typu a praktičnosti kuchyně. Pokud je potřeba, není nic jednoduššího než změnit stranu otevírání dveří u lednice. Zda to vaše vybraná lednička umí, se dozvíte v popisku produktu či se můžete zeptat na našich prodejnách. Čísla prodejen jsou uvedeny v každém odkaze našich kamenných prodejen v levé horní části našeho webu.

Energetická náročnosti lednice
Každá lednice má vyznačenou roční spotřebu energie na energetickém štítku. Na tomto štítku naleznete parametry jako typ kompresoru, izolaci a velikost užitného objemu.
Nejúspěšnější lednice A+++ může mít rozdíl v provozních nákladech až 100% v porovnání s méně úspornější třídou A. Nejprodávanější a nejspolehlivější značky lednice jsou například chladničky ROMO, BEKO, GODDES, ETA

Zázemí kamenných prodejen a profesionálního personálu

Zázemí kamenných prodejen a profesionálního personálu

Jsme ověřený obchod, Vaše data jsou u nás v bezpečí

Jsme ověřený obchod
Vaše data jsou u nás v bezpečí

Záruční i pozáruční servis zahradní techniky, aut, motocyklů, ATV

Záruční i pozáruční servis zahradní techniky, aut, motocyklů, ATV

Doprava zdarma při nákupu nad 10.000 Kč

Doprava zdarma při nákupu
nad 2 000 Kč
(neplatí pro nadměrné zboží)