Finské sauny

Finské sauny

Saunování je populární již několik století. Velké oblibě se vždy těšilo především v severských zemích, odkud také pochází označení "finská sauna".
 
Jak probíhá saunování
Saunování je cyklus, ve kterém se střídá zhruba 20 minutové prohřívání organismu při teplotě vyšší než 100°C se zchlazováním v bazénku nebo ve sprše ledové vody. Tento cyklus se zpravidla opakuje 3-4x.
 
Zdravotní přínos
Sauna pracuje na základě termoterapie - léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání či celého organismu. Saunování zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, posilovat srdeční sval. Zlepšuje prokrvení organismu a urychluje hojení obtížně hojitelných ran. Zároveň velmi příznivě působí na psychiku člověka. 
 
Aroma
Pobyt v saunách dokáží zpříjemnit produkty pro aromaterapii. Tu doporučujeme nejen při hloubkové relaxaci, ale i při každé volné chvíli, kterou se rozhodnete strávit v sauně. Díky aromaterapii se můžete cítit svěže a odpočatě.
 
Co je Sisu
Sisu je finský životní styl, jehož podstata tkví v zlepšování pohody, větším úspěchu v životních výzvách, podpoře vytrvalosti a dosahování cílů. Spadá do něj i tradiční finské saunování.
 
Příslušenství
V naší nabídce naleznete také mnoho rozličných druhů saunovacích doplňků. Například bohatý výběr solných lamp a krystalů, kartáčů, žínek, masážítek, nebo opěrek zad.

Zázemí kamenných prodejen a profesionálního personálu

Zázemí kamenných prodejen a profesionálního personálu

Jsme ověřený obchod, Vaše data jsou u nás v bezpečí

Jsme ověřený obchod
Vaše data jsou u nás v bezpečí

Záruční i pozáruční servis zahradní techniky, aut, motocyklů, ATV

Záruční i pozáruční servis zahradní techniky, aut, motocyklů, ATV

Doprava zdarma při nákupu nad 10.000 Kč

Doprava zdarma při nákupu
nad 2 000 Kč
(neplatí pro nadměrné zboží)